Referencie
Aktuality
O nás
Finančný poriadok
Partneri
Prečo s nami
Život s Winners
Kontakt

Filter

Filtrovať podľa

REFERENCIE NAŠICH KLIENTOV

18.07.2019 Winners Hypotéka
winners-hypoteka
Klient Tomáš G.

Košice

Klient našej hypotekárnej špecialistky pani Aleny Pufflerovej mal hypotéku so zostatkom úveru 30.000 eur, úrokom 3,4%, splátkou 159 eur a keďže mu končila fixácia, tak mu banka navrhla novy úrok...

Klient našej hypotekárnej špecialistky pani Aleny Pufflerovej mal hypotéku so zostatkom úveru 30.000 eur, úrokom 3,4%, splátkou 159 eur a keďže mu končila fixácia, tak mu banka navrhla novy úrok 1,5%. Klient však s takýmto úrokom spokojný nebol a chcel aj navýšenie úveru. Klientovi schválila iná banka sumu 40.000 eur, čiže 30.000 eur refinancoval a zvyšných 10.000 eur navýšil bezúčelovo. Schválene podmienky: SUMA 40.000 eur úrok 1,29% doba splácania 24 rokov splátka 161,57 eur Klientovi sme znížili úrokovú sadzbu, splátka sa mu navýšila iba o 2 eura ale dostal 10.000 eur navyše.

Zobraziť
klientovi nastalo vyrocie na jeho povinnom zmluvnom poisteni automobilu a winners poisteniu sa podarilo klientovi najst vyhodnejsiu ponuku a tym mu usetrit jeho financne prostriedky vo vyske takmer 46 eur rocne. 

">
17.07.2019 Winners Poistenie
winners-poistenie
Klient Ľubomír S.

Beckov

Klientovi nastalo výročie na jeho povinnom zmluvnom poistení automobilu a Winners Poisteniu sa podarilo klientovi nájsť...

Klientovi nastalo výročie na jeho povinnom zmluvnom poistení automobilu a Winners Poisteniu sa podarilo klientovi nájsť výhodnejšiu ponuku a tým mu ušetriť jeho finančné prostriedky vo výške takmer 46 EUR ročne. 

132€ Splátka
predtým
86€ Aktuálna
splátka
45€ Ušetrené
peniaze
Zobraziť
16.07.2019 Winners Poistenie
winners-poistenie
Klient Ľudmila D.

Kováčová

Naša dcérska spoločnosť Winners Poistenie po prehodnotení ponúk našla klientovi výhodnejšiu ponuku, vďaka čomu teraz klient zaplatí na PZP o 50 EUR menej.

Naša dcérska spoločnosť Winners Poistenie po prehodnotení ponúk našla klientovi výhodnejšiu ponuku, vďaka čomu teraz klient zaplatí na PZP o 50 EUR menej.

141€ Splátka
predtým
91€ Aktuálna
splátka
50€ Ušetrené
peniaze
Zobraziť
15.07.2019 Winners Hypotéka
winners-hypoteka
Klient Emília Š.

Gruzovce

"Dobrý ďeň touto cestou by sme sa Vám chceli poďakovať za ochotu a pomoc pri vybavení hypotekárneho úveru. Pani Pufflerová sa prejavila ako profesionálka vo svojom obore a mohli sme jej plne dôverovať....

"Dobrý ďeň touto cestou by sme sa Vám chceli poďakovať za ochotu a pomoc pri vybavení hypotekárneho úveru. Pani Pufflerová sa prejavila ako profesionálka vo svojom obore a mohli sme jej plne dôverovať. Po odovzdaní potrebných dokumentov sme sa uź nemuseli o nič starať. Možeme ju len odporúčiť a v budúcnosti sa vieme na koho obráťiť. S pozdravom rodina Š."

Zobraziť
12.07.2019 Winners Poistenie
winners-poistenie
Klient Martina S.

Prešov

Naše Winners poistenie kontaktovalo klienta vo veci výročia jeho zákonného poistenia na automobil. Porovnali sme ponuky na celom trhu a pre klienta sme zistili, že môže mať o takmer 50 EUR lacnejšie...

Naše Winners poistenie kontaktovalo klienta vo veci výročia jeho zákonného poistenia na automobil. Porovnali sme ponuky na celom trhu a pre klienta sme zistili, že môže mať o takmer 50 EUR lacnejšie PZP. Klient je veľmi spokojný s novou sumou poistného.

140€ Splátka
predtým
49€ Aktuálna
splátka
90€ Ušetrené
peniaze
Zobraziť
11.07.2019 Winners Hypotéka
winners-hypoteka
Klient Martin L.

Bardejov

"Chcem sa veľmi pekne poďakovať hypotekárnemu špecialistovi pánovi Bodruckému za pomoc pri refinanci spotrebných úverov. Vďaka Vášmu uprataniu mi klesla mesačná splátka zo 819,- eur na 166,-eur!...

"Chcem sa veľmi pekne poďakovať hypotekárnemu špecialistovi pánovi Bodruckému za pomoc pri refinanci spotrebných úverov. Vďaka Vášmu uprataniu mi klesla mesačná splátka zo 819,- eur na 166,-eur! Zachránili ste mi doslova kožu! :))))))" Martin L.

819€ Splátka
predtým
166€ Aktuálna
splátka
653€ Ušetrené
peniaze
Zobraziť
09.07.2019 Winners Hypotéka
winners-hypoteka
Klient Tomáš M.

Maštinec

Nášmu hypotekárnemu špecialistovi, pánovi Juhošovi, bol pridelený klient, ktorý pracuje v zahraničí a potreboval vybaviť bezúčelovú (t. j. americkú) hypotéku na výstavbu podnikateľského objektu....

Nášmu hypotekárnemu špecialistovi, pánovi Juhošovi, bol pridelený klient, ktorý pracuje v zahraničí a potreboval vybaviť bezúčelovú (t. j. americkú) hypotéku na výstavbu podnikateľského objektu. S klientom sa náš špecialista stretol, vypísali žiadosti do niekoľkých bánk a predložili potrebné podklady k zahraničnému príjmu. Proces sprevádzalo niekoľko komplikácií, vrátane menších problémov s prístupovou cestou k zakladanému rodičovskému domu, ktoré sme ale v priebehu dvoch mesiacov vyriešili. Nakoniec si klient zvolil banku, ktorá mu dala najlepšiu ponuku, vyšla v ústrety a schválila mu požadovanú výšku úveru. Klient bol rád, nakoľko úver sme mu vybavovali, kým on bol v zahraničí a pracoval. Na Slovensko prišiel na otočku podpísať úver.

Zobraziť
08.07.2019 Winners Poistenie
winners-poistenie
Klient Vladimír V.

Červenica pri Sabinove

Klientovi nastalo výročie na jeho povinnom zmluvnom poistení automobilu a Winners Poisteniu sa podarilo klientovi nájsť výhodnejšiu ponuku a tým mu ušetriť jeho finančné prostriedky vo výške takmer...

Klientovi nastalo výročie na jeho povinnom zmluvnom poistení automobilu a Winners Poisteniu sa podarilo klientovi nájsť výhodnejšiu ponuku a tým mu ušetriť jeho finančné prostriedky vo výške takmer 47 EUR ročne.

85€ Splátka
predtým
46€ Aktuálna
splátka
38€ Ušetrené
peniaze
Zobraziť
04.07.2019 Winners Hypotéka
winners-hypoteka
Klient Bianka H.

Medzilaborce

"Ďakujem veľmi pekne spoločnosti Winners Group, predovšetkým však pánovi Ing. Róbertovi Melníkovi, ktorý nám veľmi pomohol refinancovať staré pôžičky a hypotéku. Zároveň nám však ostali aj nejaké...

"Ďakujem veľmi pekne spoločnosti Winners Group, predovšetkým však pánovi Ing. Róbertovi Melníkovi, ktorý nám veľmi pomohol refinancovať staré pôžičky a hypotéku. Zároveň nám však ostali aj nejaké finančné prostriedky navyše. Tým sme si splnili všetko čo sme s rodinkou chceli. Pána Melníka odporúčam všetkými 10-timi, je šikovný, ústretový a spoľahlivý. Ďakujeme veľmi pekne."

Zobraziť
03.07.2019 Winners Poistenie
winners-poistenie
Klient Peter S.

Vráble

Naša dcérska spoločnosť Winners Poistenie po prehodnotení ponúk našla klientovi výhodnejšiu ponuku, vďaka čomu teraz klient zaplatí na PZP o 44 EUR menej.

Naša dcérska spoločnosť Winners Poistenie po prehodnotení ponúk našla klientovi výhodnejšiu ponuku, vďaka čomu teraz klient zaplatí na PZP o 44 EUR menej.

132€ Splátka
predtým
88€ Aktuálna
splátka
44€ Ušetrené
peniaze
Zobraziť
02.07.2019 Winners Hypotéka
winners-hypoteka
Klient Ľubomír M.

Dlhé nad Cirochou

"Dobrý deň. Rád by som zhodnotil prácu hypotekárneho špecialistu pána Ing. Róberta Melníka. V prvom rade musím povedať, že je to profesionál na správnom mieste. Pomáhal mi s vybavovaním hypotekárneho...

"Dobrý deň. Rád by som zhodnotil prácu hypotekárneho špecialistu pána Ing. Róberta Melníka. V prvom rade musím povedať, že je to profesionál na správnom mieste. Pomáhal mi s vybavovaním hypotekárneho úveru. Keďže nie som zbehlý v danej oblasti, všetko mi podrobne, ochotne a trpezlivo vysvetlil. Kvitujem jeho profesionálny, ale zároveň priateľský prístup. Taktiež oceňujem rýchlosť odozvy, zodpovedania otázok, prípravy podkladov, ako aj ochotu ísť do hĺbky a pripadné nejasnosti zopakovať. Z mojej strany maximálna spokojnosť v každej oblasti, profesionalita a nadštandardný prístup ku klientom. Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov."

Zobraziť
01.07.2019 Winners Poistenie
winners-poistenie
Klient Marek L.

Zvolen

Po prehodnotení ponúk, sa Winners Poisteniu podarilo nájsť pre klienta výhodnejšiu ponuku, vďaka čomu teraz zaplatí na povinnom zmluvnom poistení o 51 EUR menej.

Po prehodnotení ponúk, sa Winners Poisteniu podarilo nájsť pre klienta výhodnejšiu ponuku, vďaka čomu teraz zaplatí na povinnom zmluvnom poistení o 51 EUR menej.

143€ Splátka
predtým
92€ Aktuálna
splátka
51€ Ušetrené
peniaze
Zobraziť
Načítať ďalšie

STAŇTE SA AJ VY NAŠÍM KLIENTOM

REFERENCIE NAŠICH FINANČNÝCH PARTNEROV

ING. MIROSLAV OVČARIK

ING. MIROSLAV OVČARIK

Country Manager Amundi Asset Management

Vďaka spolupráci s profesionálmi z Winners Group si naši klienti už viac ako 8 rokov zhodnocujú svoj majetok a využívajú výhody pravidelného aj jednorazového investovania.

ROMAN STAŇO

ROMAN STAŇO

Riaditeľ externého predaja VÚB, a.s.

Spoločnosť Winners Group už 10 rokov ponúka svojim klientom kvalitné služby v oblasti sprostredkovania. Ľudia ktorí tvoria túto spoločnosť sú odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Vďaka dlhoročnej a úspešnej spolupráci sa nám spoločne podarilo vyriešiť otázku bývania mnohým klientom.

MARIO VALDES

MARIO VALDES

Generálny riaditeľ MetLife Slovensko

Winners Group vnímame ako jedného z lídrov na trhu a strategického partnera pre budúcnosť, ktorého obchodná filozofia vychádza z rovnakých zásad, ako sú tie naše. Jednou z hlavných zásad je zákazník na prvom mieste, ako aj byť najlepším v tom, čo robíme. Spoločnosť Winners Group je tiež vnímaná ako jeden z technologických lídrov v odvteví a my v MetLife to môžeme potvrdiť.

MGR. LADISLAV GAJDOSCHÍK

MGR. LADISLAV GAJDOSCHÍK

Riaditeľ Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

S Winners Group ako dlhoročným partnerom zdieľame nielen spoločné hodnoty ako súdržnosť a dostupnosť, ale rovnako považujeme férový prístup ku klientovi za kľúčový.

RICHARD SIUDA

RICHARD SIUDA

člen predstavenstva a riaditeľ predaja CONSEQ

Ačkoliv naše spolupráce s Winners je velmi mladá, když se datuje teprve od začátku roku 2018, již prvotní jednání nám jasně ukázala, že lidé ve Winners sledují podobně jako my zejména dlouhodobé cíle a preferují je před okamžitým ziskem. Rychlý a bezproblémový rozběh spolupráce byl potom již jen pověstnou třešničkou na dortu a potvrdil, že odvážné obchodní plány nebyly ze strany Winners řečeny do větru.

MGR. MAREK PROPPER

MGR. MAREK PROPPER

Manažér predaja pre firemných zákazníkov Mercedes Benz - Motor Car Prešov

Na 5 ročnej spolupráci s Winners Group si ceníme okrem iného promptnosť, profesionalitu a gentlemanský prístup k biznisu, Winners Group považujeme za relevantného a spoľahlivého partnera.

Adela Strechová

Adela Strechová

Chief Accountant Lugera & Maklér, s.r.o.

So spoločnosťou Winners Group spolupracujeme od roku 2012 v oblasti sprostredkovania poistenia majetku, motorových vozidiel a zodpovednosti za škodu. Na základe analýzy potrieb našej spoločnosti nám Winners Group sprostredkoval vždy na mieru ušitý poistný produkt s potrebnými parametrami.

Naši partneri

Kontaktujte nás

Kontakt

Centrála spoločnosti

Winners Group, a.s.
Trade Center I.
Mlynské Nivy 73
821 05 Bratislava

winnersgroup@winnersgroup.sk winnersgroup@winnersgroup.sk
t: + 421 2 32 115 554 + 421 2 32 115 554
f: + 421 2 32 144 800 + 421 2 32 144 800