Referencie
Aktuality
O nás
Finančný poriadok
Kariéra
Partneri
Život s Winners
Kontakt

Členovia skupiny WINNERS GROUP

Zistite viac
W

WINNERS KONCEPT

je jedinečný nástroj, ktorý prináša odlišný prístup k finančným službám na našom trhu. Je zárukou odbornosti našich riešení a profesionálnej starostlivosti o klienta. Dokážeme tak priniesť klientom kvalitné finančné plánovanie a maximalizovať tak ich spokojnosť.

I

INOVATÍVNOSŤ

prístup nás stále posúva vpred. Určujeme tak trendy vo využívaní moderných nástrojov pre klientov aj našich Biznis partnerov. Sme odvážni pri hľadaní riešení a robíme tak pre spokojnosť našich klientov.

N

NEZÁVISLOSŤ

nám umožňuje výber optimálneho riešenia pre našich klientov. Nie sme vlastnení žiadnou bankou ani inou finančnou inštitúciou, čo nám umožňuje pozerať sa na trh objektívne a preto vždy dokážeme byť na strane našich klientov.

Predstavenie spoločnosti

Pozrite si krátke video-predstavenie spoločnosti Winners Group, a.s.

Od vzniku spoločnosti Winners Group a.s. v roku 2008 sme na trhu finančných služieb synonymom profesionality a starostlivosti o klienta. Naša spoločnosť sa dnes radí medzi lídrov na trhu finančného sprostredkovania. Našim klientom prinášame komplexné finančné služby pod jednou strechou, na čo využívame unikátny koncept zameraný na odbornosť a špecializáciu v každom segmente finančného trhu.

Pri výbere finančného riešenia je pre nás dôležitá objektivita, preto sa naša spoločnosť uberá cestou nezávislého finančného sprostredkovania. Nie sme vlastnení žiadnou finančnou inštitúciou, vďaka čomu vieme vyberať tie najkvalitnejšie finančné programy a zabezpečiť tak splnenie cieľov našich klientov.

Spoločnosť Winners Group, a.s. vytvára férové a transparentné prostredie na to, aby naši Biznis partneri dokázali čo najefektívnejšie profitovať zo svojho poslania, ktorým je pomoc klientom pri výbere tých správnych nástrojov na finančnom trhu. Sme výnimočná firma s výnimočnými ľuďmi, a práve v tom spočíva kapitál našej spoločnosti. Staň sa aj ty súčasťou elitného tímu a preži s nami výnimočný život!

Naše hodnoty

Profesionalita

Dynamickosť

Inovatívnosť

Jedinečnosť

Kvalita

NEZÁVISLOSŤ

Objektivita

Rešpekt

Spoločný úspech

Vízia

  • Pomoc pri napĺňaní finančných cieľov našich klientov
  • Biznis partnerom vytvárať prostredie pre ich úspešnú kariéru
  • Ponúknuť biznis partnerom profesionálny rast a finančné zabezpečenie
  • Byť inovátorom v poskytovaní komplexných finančných služieb pod jednou strechou

Všetko pod jednou strechou

Finančné služby pod jednou strechou

U nás nájdete pod jednou strechou odbornú pomoc pri rozhodnutí v akejkoľvek oblasti finančného trhu. Túto výhodu Vám neposkytne žiadna banka alebo iná finančná inštitúcia. Ako náš klient využívate komplexnú službu vo všetkých segmentoch finančného sprostredkovania, vďaka čomu nemusíte komunikovať s rôznymi finančnými inštitúciami osobitne - finančné služby spoločnosti Winners Group sú naozaj komplexné.

Zabezpečenie bývania

Hypotekárny úver je dlhodobý úver zabezpečený záložným právom k nehnuteľnosti, ktorý môže mať splatnosť až 30 rokov. Je preto veľmi dôležité neunáhliť sa a vybrať si čo najoptimálnejšie riešenie. Namáhavý a náročný proces vybavenia hypotekárneho úveru prenechajte našim skúseným špecialistom, Vaše vysnívané bývanie sa zmení zo sna na skutočnosť.

Sporenie na dôchodok

79% sporiteľov v Druhom pilieri prichádza o výhodné zhodnotenie svojich úspor na dôchodok nesprávne nastaveným typom sporiaceho programu. Poraďte sa s našimi špecialistami o tom, ako si sporiť efektívne a výhodne. Doplnkovým dôchodkovým sporením (tzv. Tretí pilier) a individuálnym sporením si môžete skrátiť čas odchodu do dôchodku a užívať si zaslúžený odpočinok skôr.

Zabezpečenie rodiny a klienta

Vážny úraz, choroba, dlhodobá práceneschopnosť či strata člena rodiny môže výrazne ovplyvniť Váš rodinný rozpočet. Keďže sa v živote stávajú aj nepríjemné udalosti, je v týchto ťažkých životných situáciách dôležité, aby mala Vaša rodina kvalitné zabezpečenie od stabilného partnera, na ktorého sa môže vždy spoľahnúť.

Poistenie majetku

Pred krádežou, nehodou, živlami, vandalizmom a iným poškodením je chránenie majetku veľmi obtiažne, veľmi často až nemožné. Uľahčíme Vám výber produktu, ktorý dokonale ochráni Váš dom, auto, alebo iný majetok. Pri poistnej udalosti budú pre Vás veľkou pridanou hodnotou rady a skúsenosti našich špecialistov.

Sporenie pre deti

Kvalitným sporiacim programom môžete pozitívne ovplyvniť a uľahčiť budúcnosť svojich detí – šetrením na štúdium, štart do dospelosti, svadbu, alebo rôzne športové aktivity. Priemerné výdavky na vysokoškolské štúdium sa pohybujú na úrovni 150 až 350 eur mesačne. Viac ako 90% študentov je preto odkázaných na finančnú podporu zo strany rodičov.

Bankové produkty

Získajte za svoje peniaze čo najviac – využívajte bankové produkty typu bežný účet alebo platobná karta výhodnejšie.

Finančná rezerva

Rezerva predstavuje určitú formu zábezpeky pre prípad nepredvídateľných okolností. Dočasná strata príjmu, pokazené spotrebiče v domácnosti, apod. sú len niektoré z dôvodov, prečo je dobré si vytvárať finančnú rezervu so správnym zhodnotením. Mnohokrát už nasporené peniaze strácajú svoju kúpnu silu len vďaka nesprávnemu uloženiu a zvyšovaniu cien (inflácii). Pomôžeme Vám vytvárať a dobre spravovať Vaše finančné rezervy.

Investície

Investícia je v najbežnejšom ponímaní investovanie finančných prostriedkov dnes, na prevažne dlhšie obdobie, s cieľom dosiahnuť výnos alebo zisk prostredníctvom nákupu p podielových fondov, dlhopisov, akcií, komodít, investičného zlata, alebo aj obyčajného zhodnocovania finančných prostriedkov prostredníctvom termínovaného účtu. Vaše investície nastavíme tak, aby Vaše peniaze pracovali čo najefektívnejšie.

Lízing

Lízing je prenájom hnuteľných a nehnuteľných vecí na základe lízingovej zmluvy medzi prenajímateľom a nájomcom. Uplatňuje sa najmä pri tovaroch dlhodobej spotreby – osobné a nákladné automobily, pracovné stroje a zariadenia, ale aj pri nehnuteľnostiach. Hlavnou výhodu lízingu je možnosť využívania výrobku bez potreby kúpy hotovosťou, postačí je relatívne malá splátka – akontácia. Či už si vyberáte nové auto, alebo chcete financovať nástroje pre Vaše podnikanie, naši špecialisti Vám nájdu a pomôžu vybrať si to najvýhodnejšie riešenie.

Kontaktujte nás

Kontakt

Centrála spoločnosti

Winners Group, a.s.
Trade Center I.
Mlynské Nivy 73
821 05 Bratislava

winnersgroup@winnersgroup.sk winnersgroup@winnersgroup.sk
t: + 421 2 32 115 554 + 421 2 32 115 554
f: + 421 2 32 144 800 + 421 2 32 144 800