Prečo s nami

Prečo s nami

Motivačné benefity

  • Winners kariéra pomáha človeku, ktorý s nami spolupracuje víťaziť. Na začiatku systém kvalitného vzdelávania zabezpečí, že aj ľudia bez skúseností sa dokážu naučiť obchodným zručnostiam a stať sa úspešným biznis partnerom. Možnosť, za vopred určených podmienok, získať príspevok na chod vlastnej pobočky je ďalším bonusom nášho systému. Spolupracovník dostáva k dispozícii špičkový informačný systém, vďaka ktorému má perfektný prehľad o všetkom čo sa vjeho kariére,či klientskom portfóliu deje. Samozrejmosťou sú aj firemné konferencie, ktoré spolu s nadčasovým vzdelávaním pomáhajú našim spolupracovníkom neustále napredovať.
  • Koncept firemných automobilov je tu pre ľudí, ktorí túžia po jazde na autách exkluzívnych značiek akými sú Mercedes, Audi či BMW. Firemné vozidlá u nás môžete získať aj na súkromné užívanie už na manažérskych pozíciách ako odmenu za úspešnú spoluprácu.
  • Winners Akadémia je garantom vysoko kvalitného vzdelávania. Veríme, že tou najväčšou devízou každej úspešnej firmy sú jej ľudia. Keďže na Slovensku neexistuje vysokoškolský odbor, ktorý by študentov dokázal pripraviť na povolanie sprostredkovateľa finančných služieb, naša akadémia plnohodnotne nahrádza takéto vzdelanie. Prepracovaný vzdelávací systém je postavený predovšetkým na spojení toho najlepšieho know-how s praktickými skúsenosťami, ktoré sú prezentované skúsenými a v praxi najúspešnejšími manažérmi a lektormi.
  • Sociálny program je dôkazom toho, že spoločnosť Winners Group stojí pri svojich ľuďoch a ich rodinách nielen v časoch úspechu, ale aj v časoch prípadnej núdze. Každý manažér dostáva nadštandardné poistné krytie a taktiež garantujeme výplatu finančných prostriedkov plynúcich z podnikania rodine aj v prípade jeho úmrtia.
  • Podpora od biznis partnerov je výhodou podnikania prostredníctvom network marketingu, kde spolupracovník postupuje v kariére len vtedy, ak sú úspešní aj jeho kolegovia. Vďaka tomu skúsenejší spolupracovníci vždy radi pomôžu tým menej skúsený ma to prináša vynikajúce vnútrofiremné vzťahy, na ktorých je založená firemná kultúra spoločnosti Winners Group.
  • Firemné dovolenky sú zabezpečené pre tých najlepších spolupracovníkov. Exkluzívne firemné dovolenky sa konajú 2-krát do roka – letná v septembri a zimná vo februári. Oddych v destináciách ako Mexiko, Dubaj či Kuba je súčasťou života tých najúspešnejších biznis partnerov.
  • Účasť na zahraničných kongresoch je zabezpečená spoločnosťou Winners Group v tých najdôležitejších svetových finančných centrách (napr. New York – USA v roku 2013), kde sa naši biznis partneri môžu učiť od tých najlepších svetových odborníkov.
  • Flexibilný pracovný čas je v dnešnej hektickej dobe veľkým benefitom pre ľudí, ktorým v klasických systémoch nie je dovolené zosúladiť si rodinu alebo záľuby s ich povolaním. Práve možnosť voľne si zadeliť pracovný čas je významným benefitom pre ženy s malými deťmi alebo študentov vysokých škôl.
  • Bonusy za postupy sú súčasťou postupu na každú vyššiu pozíciu. Pod finančnými bonusmi rozumieme mobilné telefóny, osobné počítače či tablety, luxusné hodinky, nákupy v butikochu svetoznámych módnych návrhárov prípadne cesty okolo sveta. S Winners Group nesnívate o svojom živote, ale môžete prežiť život svojich snov!